Gasan starshi ali na 5 let cerez 10let im vmeste budet 39 skolko let ali seycas

+5
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 21:50
    0
    1) 39-10=29

    2) 24:2=12 (Али)

    3) 29-12=17 (Гасан)

    Сейчас Али 12 лет