Y=1/8+25%x, если у=1/4; 0,5; 10

+5
Ответы (1)
  1. 31 мая, 08:35
    0
    1) 0.25=0.125+0.25 х

    0.125=0.25 х

    х=0.5

    2) 0.5=0.125+0.25 х

    0.375=0.25 х

    х=1.5

    3) 10=0.125+0.25 х

    9.875=0.25 х

    х=39.5