28:4+4*9-11=,7*4+30*8-8=,3*7+40*6-200=.

+5
Ответы (2)
  1. 27 июня, 13:59
    0
    28:4+4•9-11=7+36-11=32

    7•4+30•8-8=28+240-8=260

    3•7+40•6-200=21+240-200=61
  2. 27 июня, 15:25
    0
    28:4+4*9-11=32

    7*4+30*8-8=260

    3*7+40*6-200=61