У швейной майстерни 18 катушок сирих ниток, билих-на 26 котушок бильше, ниж сирих, а чорних на 37 бильше ниж билих. Скильки котушок чорних ниток?

+5
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 08:21
    0
    1) 18+26=44 (к) - сирих

    2) 37+44=81 (к) - чорних ниток

    Ответ: 81 катушок чорних ниток

    надеюсь помогла