Решите:

-5• (-9) • (-2)

-4• (-7) •0,25

-0,2•6• (-5)

-1,5• (-3) • (-2)

2,5• (-4) • (-8)

-0,5•4• (-6)

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 11:48
    0
    -5*-9*-2 = - 90

    -4*-7*0.25 = 7

    -0.2*6*-5 = 6

    -1.5*-3*-2 = - 9

    2.5*-4*-8 = 80

    -0.5*4*-6 = 12