3/10 * (-5/6) + 2/3 * (-3/8) решение

+4
Ответы (1)
  1. 23 марта, 07:47
    +3
    3/10 * (- 5/6) + 2/3 * (- 3/8) = - 1/2 * 1/2 - 1/4 = - 1/4 - 1/4 = - 1/2 = - 0,5