342*72:16-1347+15276:19

+1
Ответы (1)
  1. 19 января, 00:47
    0
    1) 342*72 = 24624

    2) 24624:16 = 1539

    3) 15276:19 = 804

    4) 1539-1347 = 192

    5) 192+804=996