1.2 х-7=6 х-16.6

2 (1.2 у+5) - 1=2 у+6.6

9-2 (х+4) = 2 х+13

-4 (2+3 х) + 11=-15 х-3

5 у+12=-3 у+12

0.2 (3 у+2) = 2.6 у-1.6

+2
Ответы (2)
  1. 10 августа, 23:10
    0
    1

    1,2x-6x=7-16,6

    -4,8x = - 9,6

    x=-9,6: (-4,8)

    x=2

    2

    2,4y+10-1=2y+6,6

    2,4y-2y=-10+1+6,6

    0,4y=-2,4

    x=-2,4:0,4

    x = - 6

    3

    9-2x+36=2x+13

    -2x-2x=-9-36+13

    -4x=-32

    x=-32: (-4)

    x=8

    4

    -8-12x+11=-15x-3

    -12x+15x=8-11-3

    3x=-6

    x=-6:3

    x=-2

    5

    5y+3y=12-12

    8y=0

    y=0

    6

    0,6y+0,4=2,6y-1.6

    0,6y-2,6y=-0,4-1,6

    -2y=-2

    x=-2: (-2)

    x=1
  2. 11 августа, 00:31
    0
    1,2 х-7=6 х-16,6 2 (1,2 у+5) - 1=2 у+6,6 9-2 (х+4) = 2 х+13 - 4 (2+3 х) + 11=-15 х-3

    1,2 х-6 х=7-16,6 2,4 у+10-1 = 2 у+6,6 9-2 х-8=2 х+13 - 8-12 х+11 = - 15 х-3

    -4,8 х=-9,6 2,4 у-2 у = 6,6-10+1 - 2 х-2 х=13-9+8 15 х-12 х=8-11-3

    х=2 0,4 у = - 2,4 - 4 х = 12 3 х = - 6

    у = - 6 х=-3 х=-2

    5 у+12=-3 у+12 0,2 (3 у+2) = 2,6 у-1,6

    5 у+3 у=-12+12 0,6 у+0,4=1,6 у-1,6

    8 у=0 0,6 у-1,6 у=-0,4-1,6

    у=0 - у = - 2 у=2