28 у-18 у+6 у при у=1 у=2 уравнение

+4
Ответы (2)
  1. 2 июля, 05:12
    0
    при у=1

    28*1-18*1+6*1=28-18+6=16

    при у=2;

    28·2-18·2+6·2=56-36+12=32
  2. 2 июля, 07:49
    0
    I способ:

    28 у-18 у+6 у

    при у=1; 28·1-18·1+6·1=28-18+6=16

    при у=2; 28·2-18·2+6·2=56-36+12=32

    II способ:

    28 у-18 у+6 у=16 у

    при у=1; 16·1=16

    при у=2; 16·2=32