Сократите дробь у^2+4 у+4 : у^2+2 у

+5
Ответы (2)
  1. 11 мая, 19:53
    0
    (y+2) (y+2) / y (y+2) = y+2/y
  2. 11 мая, 23:15
    0
    = (y + 2) ^2 / (y (y + 2)) = (y + 2) / y