Помоите обчислити формулою периметр квадрата сторона якого 8 см, 7 см!

+2
Ответы (1)
  1. 14 января, 20:58
    0
    Ответы

    1. 5•4=20

    2. (7+3) •2=20

    3. 44:4=11

    4. 1) 13-5=8 - ширина

    2) (13+8) •2=42

    5. 7•4=28

    6. (10+4) •2=28

    7. 24:4=6

    8. 1) 15+2=17 - длина

    2) (15+17) •2=64

    9. 1) 44:2=22 - половина Р

    2) 22-14=8

    10. 24:3=8

    11. 1) 12+6=18 - длина

    2) (12+18) •2=60 - Р

    3) 60•4=240

    12. 14 м=140 дм

    1) 140-5=135 (дм) - ширина

    2) (140+135) •2=550 (дм)

    13. 1) (5+6) •2=22 - Р прямоугольного участка

    2) 6•4=24 - Р квадратного участка

    3) 22<24