Чи э число 9 коренем ривняння?

х-2=7

х*3=36?

+4
Ответы (1)
  1. 1 мая, 02:47
    0
    Х-2=7,

    х=7+2,

    х=9.

    Ответ: 9.

    х*3=36,

    х=36:3,

    х=12.

    Ответ: 12.