12+3:3,18:3+0:3,400-9*1+210,3 * (789-780) + 89 вычисли

+3
Ответы (1)
  1. 25 июля, 14:23
    0
    12+3:3=5

    400-9*1+210=601

    3 * (789-780) + 89=116

    0 * (459-455) : 2=0