834 * (145*203-29130-74115:243) + 205*804

+4
Ответы (2)
  1. 12 мая, 10:51
    0
    (145*203-29130-74.115:243) тает 0 834*0+205*804=164820
  2. 12 мая, 11:16
    0
    834 * (145*203-29130-74115:243) + 205*804=

    164820

    1. 145*203=29435

    2.29435-29130=305

    3.74115:243=305

    4.305-305=0

    5.834*0=0

    6.205*804=164820

    7.0+164820=164820