834 * (145*203-29130) + 804*52=?

+2
Ответы (1)
  1. 25 января, 00:58
    +1
    834· (145·203-29130) + 804·52=296178

    1) 145·203=29435

    2) 29435-29130=305

    3) 834·305=254370

    4) 804·52=41808

    5) 254370+41808=296178