Тендеулерды шеш 50*2+х=1482

+3
Ответы (2)
  1. 9 января, 22:27
    0
    50•2+x=1482

    100+x=1482

    x=1482-100

    x=1382

    50•2+1382=1482

    1482=1482
  2. 9 января, 23:28
    0
    100+х=1482

    х=1482-100

    х=1382