63:*=3*3, Х-6=6*7 тендеулерды шеш

+3
Ответы (2)
  1. 5 октября, 10:35
    0
    63:х=3*3; 63:х=9; х=63:9; х=7.

    х-6=6*7; х-6=42; х=42+6; х=48.
  2. 5 октября, 12:16
    0
    63:х=9

    х=63:9

    х=7

    2) х-6=42

    х=42+6

    х=48