Упростите

выражение

а) 13 х+7 хб) 24m-2m

b) 6*8x

c) 3a*9b

Помогите решить

+1
Ответы (2)
  1. 11 марта, 15:17
    0
    А) 13 х+7 х=20 х

    б) 24m-2m=22m

    b) 6*8x=48x

    c) 3a*9b=27ab
  2. 11 марта, 16:59
    0
    13 х+7 х=20 х 24m-2m=22m 6*8x=48x 3a*9b=27ab