Вычислите: а) 5 3/7 * 14/19 - 3 5/8 : 7 1/4 + 82/5

+4
Ответы (1)
  1. 7 мая, 13:47
    0
    38/7 * 14/19-29/8:29/4+16.4=2-0.5+16.4=17.9