А) 4x+8x=72 б) 26y-7y=95 в) 40x+x=205 г) 51c-c=400 д) 3x+7x+x=176 е) 2*x*5=140 ж) 16x-x=45

+1
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 07:24
    0
    А) 4 х+8 х=72

    12 х=72

    х=72/12

    х=6

    б) 26 у-7 у=95

    19 у=95

    у=95/19

    у=5

    в) 40 х+х=205

    х=205/41

    х=5

    г) 51 с-с=400

    50 с=400

    с=400/50

    с=8

    д) 3 х+7 х+х=176

    11 х=176

    х=176/11

    х=16

    е) 2*х*5=140

    10 х=140

    х=140/10

    х=14

    ж) 16 х-х=45

    15 х=45

    х=45/15

    х=3