Как решить 705-467+354-277=

+5
Ответы (2)
  1. 15 октября, 12:13
    0
    Я не хочю грубить но папробуй столбиком
  2. 15 октября, 14:18
    0
    1) 705-467=238 2) 238+354=592 3) 592-277=315