Система уравнения

х+у=4 - х+2 у=2

+5
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 07:34
    0
    +{x+y=4

    +{-x+2y=2

    3y=6:3

    y=2

    x+2=4

    x=4-2

    x=2

    Ответ: (2; 2)