Вычисли Г) (1/4-1/12) * 5 Д) (1/4+1/6) : 6

+4
Ответы (1)
  1. 19 июня, 19:18
    0
    1) 1/4-1/12=1/6*5=5/6

    2) 1/4+1/6=5/12:5=5/72