Упростите выражение

12 (9+8y) + 3 (11+6y)

+3
Ответы (1)
  1. 12 июня, 14:12
    0
    12 (8+8 у) + 3 (11+6 у) = 96+96 у+33+18 у=129+114 у=3 (43+38 у)