А жане 652

Сандарынын айырмасына 525 санын косу, мундагы а=810; 652

+2
Ответы (1)
  1. 28 января, 17:03
    0
    А-652+525 а=810; 652

    а=810 810-652+525 = 683

    а=652 652-652+525 = 525