Орнектер курастырып онын манин тап. 14 пен 9 санын айрмасына 6 санын кос. 14 сандарыннан 12 мен 5 сандарынын айрмасын азайт. 3 санына 6 мен 8 сандарынын косындысын кос. 7 санына 13 пен 9 сандарынын айырмасын кос. 8 бен 6 санынын косындысына 7 санын азайт. 9 бен 4 сандарынын косындысына 5 санын кос

+3
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 11:48
    0
    (14-9) + 6

    14 - (12-5)

    3 + (6+8)

    7 + (13-9)

    (8+6) - 7

    (9+4) + 5
  2. 22 апреля, 12:47
    0
    (14-9) + 6 = 11

    14 - (12-5) = 7

    3 + (6+8) = 17

    7 + (13-9) = 11

    (8+6) - 7=7

    (9+4) + 5=18