Орнекти жаз жане онын Манин тап а) 40 жане 20 сандарынын косындысы 3-Ке болу; б) 37 жане 29 сандарынын айырмасын 4 - ке кобейту; в) 65 санын 24 пен 3 сандарынын болиндисин азайту;; г) 29-на 7 мен 3 сандардын кобейтиндисин косу;; д) 3 жане 6 сандардын кобейтиндисине 59 - ды косу; е) 100 - ден 36 мен 4 сандарынын болиндисин азайту

+1
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 15:34
    0
    (40+20) / 3=20

    (37-29) * 4=32

    65 - (24/3) = 57

    29 + (7*3) = 50

    (3*6) + 59=77

    100 - (36/4) = 94