Орнекти жаз жане онын манин тап 50-ге 4 жане 2 сандарын косу

+3
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 01:19
    0
    50+9=59

    50+42=92

    76-4=72

    76-40=36

    Былай деп тусинди