А жане 6 сандарын пайдаланып айырма мен косынды жаз а=0; 1 деп алып орнектин манин тап

+5
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 15:22
    0
    А=0 а=1

    6-0=6 6-1=5

    6+0=6 6+1=7