Орнекти жаз жане онын манин тап: 50 саны мен а-нын косындысы, мундагы а=9; 42; 76 саны мен а-нын айырмасы, мундагы а=4; 40;

+3
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 07:57
    0
    50+9=59

    50+42=92

    76-4=72

    76-40=36

    Былай деп тусиндим