А мен 5 сан косындысы, мундагы а=60.; 64.; 9; а мен = 65; 69; 14; 5 санынын айырмасы, мундагы а

+4
Ответы (1)
  1. 23 января, 04:22
    0
    1. 65+5=65

    64+5=69

    9+5=14

    2. 65-5=60

    69-5=64

    14-5=9