А) b мен 34 - тин косындысынан 69 - ды азайту, мундагы b = 87; б) 58-ге b мен 36 - нын айырмасын косу, мундагы b=91.

+3
Ответы (1)
  1. 6 августа, 17:18
    0
    А) b = 87; 87+34-69=121+69=190

    б) b=91; 58 - (91-36) = 58-55=3