1207 санынан 51300 бен 9-дын болиндисин косу; 480 мен 7-нин кобетиндисинен 1406 санын азайту; 5700 саны мен @-нын кобетиндисин 100 есе кемиту, мундагы @=9.

+5
Ответы (1)
  1. 29 октября, 07:32
    0
    1207+51300:9=6907

    480*7-1406=1674

    5700*9:100=513