Орнектер курастырып олардын манин тап Азайгыш 60 40 50 30 80 50 70 80 90 Азайткыш 25 15 35 42 30 16 32 45

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 13:47
    0
    60-25=35

    40-15=25

    50-35=15

    30-16=14

    80-35=45

    50-42=8

    70-30=40

    80-32=47

    90-45=45