600 жане 300 сандарынын айырмасына 200 ди кос, 600 бен а-нын айырмасына 200 ди кос, мундагы а=600; 0. Кто знает плииз

+2
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 03:18
    0
    (600-300) + 200=500

    (600-600) + 200=200

    (600-0) + 200=800