707-7*84: (531-384) + 297

+2
Ответы (2)
  1. 19 мая, 11:54
    0
    1) 531 - 384 = 147

    2) 7 х84=588

    3) 588:147=4

    4) 707-4=703

    5) 703+297=1000
  2. 19 мая, 14:27
    0
    707-7*84: (531-384) + 297=1000

    531-384=147

    7*84=588

    588 : 147=4

    707-4=703

    703+297=1000