5 (3-2 у) - 4 (9-у) = 3 (у+5) 14 (2 х-3) - 5 (х+4) = 2 (3 х+5) + 5 х

тендеуды шешындершы

решыте уровнение

+5
Ответы (1)
  1. 20 января, 12:35
    0
    15-10 у-36+4 у=3 у+15

    3 у-4 у+10 у=15-36-15

    9 у=-36

    у=-4