Мына тендеуды калай шешу (0,9x+4,55) * 0,3=1,5

+3
Ответы (1)
  1. 15 июня, 11:16
    0
    (0,9 х+4,55) * 0,3=1,5

    0,27 х+1,365=1,5

    0,27 х=1,5-1,365

    0,27 х=0,135

    х=0,5