Найди сумму многочленов: а) (4 х-3 у) + (4 х+3 у)

б) (3+2 х-х²) + (х²-х)

+5
Ответы (2)
  1. 28 декабря, 10:31
    0
    А) (4 х-3 у) + (4 х+3 у) = 4 х-3 у+4 х+3 у = 8 х

    б) (3+2 х-х^2) + (х^2-х) = 3+2 х-х^2+х^2-х = 3+х
  2. 28 декабря, 11:26
    0
    4x - 3y + 4x + 3y = 4x + 4x = 8x

    3 + 2x - x² + x² - x = 2x - x + 3 = x + 3