Розвязати ривняння 32/4 + b = 20 56 / x=2*4 p-27=64

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 00:20
    0
    32:4+b=20

    8+b=20

    b=20-8

    b=12

    56:x=2*4

    56:x=8

    x=56:8

    x=7

    p-27=64

    p=64+27

    p=91