Розвязати ривняння: 34 - (4+2 х) * 3=10

+4
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 01:30
    0
    34 - (4+2x) * 3=10

    34 - (12+6x) = 10

    34-12-6x=10

    22-6x=10

    -6x=10-22

    -6x=-12

    x=2