1000*3546 2546:66 77777*64628484 3474483:1 8+400

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 23:04
    0
    1) 1000*3546=3546000

    2) 2546:66=38, (57)

    3) 77777*64628484=5026609600068

    4) 3474483:1=3474483

    5) 8+400=408