1500: (500-200*2) = 3546-283*4+819

1500: (500-200) * 2=

1254+645:5-967=

3546-283*4+819

+4
Ответы (1)
  1. 11 мая, 02:26
    0
    1500: (500-200) * 2=6

    1) 500-200=300

    2) 1500:300=3

    3) 3*2=6

    1254+645:5-967=416

    1) 645:5=129

    2) 1254+129=1383

    3) 1383-967=416

    3546-283*4+819=3233

    1) 283*4=1132

    2) 3546-1132=2414

    3) 2414+819=3233