1500: (500-200*2) = 3546-283*4+819=

1500: (500-200) * 2 = 1254+645:5-967=

+4
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 22:43
    0
    1500: (500-200*2) = 1500:100=15

    3546-283*4+819=3546-1132+819=3233

    1500: (500-200) * 2=1500:300*2=10

    1254+645:5-967 = 1254+129-967=416