136 * (668-5880-404*25 И 1540:11+1890:9+982

+5
Ответы (1)
  1. 12 октября, 16:12
    0
    1.

    1) 668-588=80

    2) 136*80=10 880

    3) 404*25=10 100

    4) 10 880-10 100=780

    2.

    1) 1540:11=140

    2) 1890:9=210

    3) 140+210=350

    4) 350+982=1332