Як розвязать вираз зручним способом 52·187-52·43-144·42

+2
Ответы (1)
  1. 15 января, 19:00
    0
    52 * 187 - 52 * 43 - 144 * 42 =

    52 * (187 - 43) - 144 * 42 =

    52 * 144 - 144 * 42 =

    144 * (52 - 42) =

    144 * 10 =

    1440