850+150:3-70+17=

(520-120) * (93-87) + 700=

900 - (10*17+26*5) : 10=

(27+43) * 30-360:60=

187*10=

187*100=

187*1000=

187*1=

+1
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 22:24
    0
    850+150:3-70+17=847

    900 - (10*17+26*5) : 10=870

    (27+43) * 30-360:60=2094

    187*10=1870

    187*1000=187000

    187*100=18700

    187*1=187