850+150:3-70+17

(520-120) * (93-87) + 700

900 - (10*17+26*5) : 10

(27+43) * 30-360:60

187*10

187*100

187*1 000

187*1

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 06:33
    0
    850+150/3-70+17=747

    (520-120) * (93-87) + 700=3100

    900 - (10*17+26*5) : 10=870

    (27+43) * 30-360:60=2094

    187*10=1870

    187*100=18700

    187*1 000=187000

    187*1=187