Андрийко назбырав14 пидберезныки, и 6 боровикив. З 6 грибив бабуся зварила суп скилькы грыбив залышылось? розвязать задачу виразом обчисли зручним способом

+3
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 03:00
    0
    14+6=20

    20-6=14

    а ты точно правильно записал условие?
  2. 1 ноября, 04:14
    0
    14 + 6 = 21

    21 : 3 - 6=1

    наверно правильно

    надеюсь