Сергий з батьком та мамою збирали гриби. батько зибрав 46% усих грибив, мати 32%, а сергий решту 44 грибив. Скильки всього грибив зибрала родина?

+4
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 23:52
    0
    100%-46%-32%=22%, значит 22% это 44 гриба ... тогда папа собрал 46*44/22=92 гриба ... а мама 32*44/22=64 гриба ... 64+92+44=200 грибов ... правильно?